Сегодня в смт Гребінки 29.03.2024

Українки виграли дві бронзи і вийшли в три фіналу на ЧЄ з боротьби

На чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби, який триває у Варшаві, відбулися перші фінали у дівчат. У перший фінальний день українки виступали в трьох бронзових фіналах і результатом стали дві виграні бронзові медалі. У категорії до 55 кг Христина-Зоряна Демко перемогла Джесіку Бласко з Нідерландів (9:4), а в категорії до 68 кг Аліна Бережна перемогла туркеню Несрін Бас (5:0). На жаль, у вазі 50 кг без медалі залишилася Оксана Лівач. У півфіналі вона без шансів поступилася титулованій Марії Стадник - дружині нинішнього тренера збірної України Андрія Стадника, яка представляє Азербайджан. А в бронзовій сутичці Лівач у впертій сутичці поступилася бронзою росіянці Катерині Полещук (9:10). Куди успішніше обіцяє бути другий фінальний день у дівчат, адже всі п'ять представниць команди, які виступали в кваліфікації, дійшли до півфіналів. Три з них дійшли до фіналу - в категорії до 62 кг Ірина Коляденко перемогла росіянку Валерію Коблову (5:2) і тепер зустрінеться з угоркою Маріанною Састін. У категорії до 65 кг Тетяна Рижко перемогла екс-українку Ірину Нетребу (11:1) і тепер боротиметься за золото з Іриною Рингач (Молдова). Нарешті, представниця України в категорії до 72 кг Алла Белінська в півфіналі впоралася з росіянкою Євгенією Захарченко (4:1), і буде битися за золото з Юліаною Яневою з Болгарії. Драматично в своєму півфіналі в категорії до 59 кг програла Аліна Акобія-Грушина, яка вигравала 8:1 у екс-українки, яка представляє Польщу, Ангеліни Лисак, але пропустила прийом суперниці, дозволила себе "задушити" і хоч рахунок в результаті на табло був 8 :3 на її користь, у фінал пробилася Лисак. А на Аліну чекає боротьба за бронзу з італійкою Франческою Інделікатою. Поєдинок за бронзу чекає і на Марію Винник, яка виступає в категорії до 53 кг. Їй належить боротися з німкенею Аннікою Вендль. Нагадаємо, вільники на чемпіонаті Європи виграли чотири медалі і посіли друге командне місце, а сьогодні, 23 квітня, в кваліфікації виступлять перші представники греко-римської боротьби. Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet